• iletisim@gezenadam.com.tr
  • +905061240936

Alışveriş Hizmetleri

Alışveriş Hizmetleri

Sevdiklerinize hediyemi alacaksınız?  Ya da alışveriş yapmak istiyorsunuz fakat zamanınız mı yok. Bizi arayın sizin çarşıdaki gözünüz kulağınız olalım. Canlı canlı, görüntülü olarak cep telefonu kamerasından bakın, istediğiniz mağaza- dükkan nereye girmemizi, hangi rafa bakmamızı istiyorsanız söylemeniz yeter. Biz o ürünü alır size elden teslim ederiz.
 

Hamileyim; fazla yürüyemiyorum, ayaklarım şişiyor yoruluyorum mu diyorsunuz? Bizi arayın… Siz evinizde koltuğunuzda oturun bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan seyredin. Siz bizi yönlendirin beğendiğiniz ürünü söylemeniz yeter biz alır sizin kapınıza kadar getiririz.

Hediye almayı mı unuttunuz? Akşam doğum gününe davetlisiniz, fakat hediye almayı unuttunuz ya da zamanınız olmadı mı? Dert etmeyin bir telefonunuz yeter kimseye mahcup olmayın. 

Çat kapı misafir mi geldi ? Gününüz var çocuklardan ikram mı hazırlayamadınız; dert etmeyin misafirlerinize mahcup olmayın bizi arayın almak istediklerinizi söyleyin (yaprak sarması, patates salatası, gül böreği, kuru pasta, rus salatası, yaş pasta)  aklınıza ne gelirse  en kısa sürede alıp size getirelim.

Çocuklarınız ve eşiniz pasta ve çiğköfte istiyor. Sizde maç izliyorsunuz, yorgunsunuz evden çıkmak istemiyorsunuz. Alo demeniz yeter… Kim nerden ne istiyorsa söylesin alır getiririz.İşten çıkıp eve gidiyorsunuz yolda  eşinizi aradınız bir şey lazım mı diye. Öyle bir şey istedi ki çok ters yerde bu trafikte onu almanızın imkanı yok . Dert etmeyin…Bizi aramanız yeter…

Siz evinize gidin biz alır evinize teslim ederiz.