• iletisim@gezenadam.com.tr
  • +905061240936

Şehir dışı Oto Ekspertiz

Şehir dışı Oto Ekspertiz

Gezenadam: 15 Jul, 2023

İnternet ilanlarından bir araba beğendiniz şehir dışından ya da yaşadığınız şehirde fakat araca baktıracak eş ,dost bir arkadaş mı arıyorsunuz. İlan sahibi doğrumu söylüyor diye endişemi duyuyorsunuz.

Artık bunları dert etmenize gerek yok. her şehirde sizin için çalışan bir gezenadam var. biz nasıl mı çalışıyoruz? öncelikle bizi cep telefonunda arıyorsunuz ve aracın bulunduğu il,ilçeyi söylüyorsunuz.

Bizde size o ildeki veya ilçedeki oto ekspertiz ücretimizi söylüyoruz.

Tamam baktırın derseniz aracın sahibinin telefon numarasını ismini istiyoruz.

Daha sonra aracın bulunduğu ildeki personelimize sizin ve araç sahibinin  iletişim bilgilerini veriyoruz.

Personelimiz önce araç sahibini arıyor ve sizin arabaya baktırmak için bizden talepte bulunduğunuzu ve araca oto ekspertiz yaptırmak istediğimizi söylüyor. Ekspertize gitmek için saat ve buluşma yeri için araç sahibi ile sözleşiyor daha sonra sizi arıyor ve araç sahibi ile konuştuğunu ekspertize gidecekleri saati söylüyor.

oto ekspertiz e gittiklerinde ilk önce araçta gördüğü kusurlu yerlerin fotoğraflarını çekiyor. aracın ilanlarında gözükmeyen çizik ,kırık, döşemede ve koltuklarda yırtık gibi yerlerin fotoğraflarını çekip size gönderiyor, Daha sonra araç ekspertize girdiğinde yapılan işlemlerin fotoğraflarını çekiyor araç lifte kaldırıldığında alt taraf dan fotoğraflarını çekiyor. boya ölçümüne geçildiğinde elcometer ile ölçülen mikron değerlerinin fotoğraflarını ve en son olarak ekspertiz raporunun fotoğraflarını çekiyor ve size gönderiyor. Daha sonra telefonu ustaya veriyor, ustamız da aracın genel durumu hakkında size telefonda bilgi veriyor. Facebook sayfamızda ve neler yaptık bölümünde yaptığımız işlerin bazılarını paylaşıyoruz oradaki fotoğrafları incelerseniz nasıl bir hizmet verdiğimiz daha iyi anlayacaksınız

Paylaş